Ziołowe Przyjęcia to autorski, międzynarodowy projekt tworzenia luksusowych kosmetyków z ziół. 9 września jego uczestnicy podejmą próbę ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób przygotowujących jednocześnie naturalne kosmetykiPrzy warsztatowym stole będą tworzone kremy o właściwościach przeciwzapalnych, dedykowanych dla skóry wrażliwej i atopowej. Recepturę na tę edycję napisał dr Henryk Różański. Wydarzenie odbędzie się w Santa Natura Resort & SPA w Nowej Wsi (woj. mazowieckie). Pabianice będzie reprezentować gabinet specjalizujący się w medycynie naturalnej Holistic Med Dao.

- Odpowiedzieliśmy na zaproszenie do udziału w nim, ponieważ jest kierowane do wszystkich miłośników i pasjonatów naturalnego stylu życia, lekarzy, zielarzy, naturopatów, miłośników ziół i kosmetyki naturalnej – mówi Dorota Błaszczyk, zielarka i fitoterapeutka.

Nad przebiegiem Ziołowych Przyjęć będzie czuwał sędzia z Biura Rekordów. Wśród przygotowanych atrakcji bedą m.in. pokaz zmontowanego ręcznie samochodu, degustacja tortu, liczne stoiska z naturalnymi kosmetykami i akcent muzyczny. Gościem honorowym będzie Madame Walewska. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt pod numerem telefonu 602762695.

- Zachęcamy mieszkańców Pabianic do wzięcia udziału zwłaszcza, że za około rok Pabianice będą jednym z miast organizujących Ziołowe Przyjęcia Rekod Guinessa – dodaje Dorota Błaszczyk.

Celem tego wydarzenia jest zwrócenie uwagi na naturalną pielęgnację skóry i wykorzystanie ziół w codziennym życiu oraz integracja lekarzy, zielarzy, naturopatów i osób, które potrzebują wsparcia i terapii. Więcej o Ziołowych Przyjęciach można przeczytaćTUTAJ.

Holistic Med Dao mieści się przy ul.Pułaskiego 9. Zajmuje się fizjoterapią, hirudoterapią (terapia pijawką lekarska) fitoterapią (terapia ziołami), akupunkturą i innymi naturalnymi metodami przywracania zdrowia.