Od 18 maja jesteśmy ponownie do Waszej dyspozycji.

Pizzeria Hyyper zaprasza na pyszne posiłki już nie tylko na wynos, ale też na miejscu. Nasz lokal jest przygotowany na przyjęcie klientów. Wprowadziliśmy wszelkie środki ostrożności, byście bezpiecznie mogli delektować się naszymi daniami. Oprócz pysznej pizzy zasmakujecie u nas kuchni włoskiej, dań mięsnych z grilla podanych w towarzystwie świeżych warzyw i chrupiących dodatków, a także podobno najlepszych zapiekanek. Przy zamówieniach powyżej 60 złotych otrzymacie od nas prezent- 0,85l Pepsi oraz darmową dostawę. Działamy w stałych godzinach pracy. Od poniedziałku do soboty od 10.00 do 21.00, a w niedziele handlowe od 11.00 do 21.00.       

Zapraszamy również na chwilę relaksu do Kawiarki. Tutaj każdy amator aromatycznej kawy znajdzie coś dla siebie, od intensywnego espresso po delikatne cappucino. Do kawy polecamy słodkie desery, które nie mają sobie równych- lody, kolorowe galaretki, ciasta i torty, które przygotujemy dla was również na zamówienie. Nasze ruchome menu jest dostosowane do aktualnego sezonu. Raj znajdą u nas także miłośnicy herbat. Zasmakujecie u nas klasycznej earl grey, herbat zielonych i niespotykanej nigdzie indziej afrykańskiej mieszanki herbat. Zapraszamy od poniedziałku do soboty od 8.00 do 20.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 19.00.

 

KONKURS 

Chcesz wygrać zaproszenie na pizzę do Hyyper? Napisz w kilku zdaniach i wyślij na e-maila: konkurs@zyciepabianic.pl, jaką pizzę polecasz i dlaczego. Nie zapomnij dopisać w mailu swojego imienia i nazwiska.  Na odpowiedzi czekamy do 22 maja do godz. 12.00. Listę osób nagrodzonych opublikujemy w papierowym wydaniu Życia Pabianic 26 maja.