Wydarzenie organizowane przez Tomi cieszy się coraz większym zainteresowaniem żeńskiej części widowni. Ostatni seans "Kina dla Kobiet" odbył się 28 stycznia.

- Film pt. „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, który wtedy wyświetliliśmy, obejrzało 165 osób – potwierdza Jacek Chmielewski.

I tym razem na ekranie zobaczymy polską komedię romantyczną - „Miłość jest blisko".

Tradycyjnie już, przed seansem każda uczestniczka dostanie drobny upominek od organizatorów. Dodatkowo do rozlosowania będzie 10 nagród głównych.

Koszt wstępu to 23 złote.

Można nie tylko spędzić miło wieczór, ale też zrobić dobry uczynek. Z każdego biletu zakupionego na seans "Kina dla Kobiet" na cele charytatywne przeznaczana jest złotówka – na rzecz fundacji „Pomaganie jest fajne”.

O czym jest film?

Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco...