Beer Point (Zamkowa 25A) to ogródek piwny vis a vis Urzędu Miejskiego. Co w nim znajdziemy?

- Najlepsze piwa: Książęce, Grolsch, Kozel, Pilsner, Tyskie, Lech, Redds - wymienia właściciel.

Lokal serwuje też prosecco - białe wino musujące. Do wszystkich napojów wyskokowych serwowane są orzeszki lub paluszki.

W tym samym ogródku zjemy lody lub gofry oraz wypijemy kawę Lavazza. 

Promocja dla czytelników

Specjalnie dla czytelników Życia Pabianic ogródek przygotował promocję: na hasło "Życie Pabianic" otrzymacie 1 zł rabatu na napoje w Beer Point. Oferta ważna jest do końca lipca.

Konkurs: zjedz i wypij na nasz koszt

WYNIKI KONKURSU: Gratuluhemy trzem wytypowanym zwycięzcom. Najlepsza okazała się pani Milena, która odpowiedziała:

Najlepsze na ochłodę w gorące dni jest oczywiście wszystko to co zimne:):) Ile ludzi tyle opinii. Jedni wolą zimne piwko (z soczkiem lub bez:):) ), drudzy zimną kąpiel w morzu, stawie lub jeziorze, jeszcze inni zimne zupy:) Ja zaś uwielbiam lody. Według mnie ( i według mojej 4-letniej córeczki) nie ma nic lepszego niż też wspaniały przysmak. Same lody smakują obłędnie ale z dodatkiem bitej śmietany, owoców i polewy są jeszcze bardziej smaczniejsze. Nie tylko są ochłodą na ciepłe dni ale dodatkową nutą przyjemności:):):) Jednym słowem na ochłodę tylko lody, lody i jeszcze raz lody!!!!:)

Zwycięzcy zostali 20 lipca poinformowani mailowo o formie odbioru nagrody.

---

Dokończ zdanie: Najlepsze na ochłodę w gorące dni jest....  i wyślij odpowiedź konkursową na: monika@zyciepabianic.pl. Czas na to jest do niedzieli (15 lipca, godz. 23.59). Spośród najlepszych odpowiedzi wybierzemy 3, które otrzymają bony o wartości 30 zł do wydania na lody, gorfy i napoje. 

Do dzieła!