17 stycznia rozpocznie się kurs podstawowy Art of Living. Łączy on starożytną mądrość jogi z wiedzą na temat skutecznego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami współczesnego życia. Jest głębokim doświadczeniem samego siebie na poziomie ciała, umysłu i ducha. Procesem kluczowym w programie kursu jest unikalna technika - Sudarshan Kriyaョ, która zdobywa rosnące uznanie środowisk naukowych i medycznych całego świata.
- Techniki oddechowe proponowane przez Art of Living są potężne – uważa Tomasz Jastrun. - Ucząc się oddychać tymi metodami, przywracamy zaburzoną harmonię ciału, umysłowi, emocjom i oczyszczamy się z toksyn. Uczymy się być tu i teraz. Zwykle krążymy bezradnie między śmietniskiem własnej przeszłości a niepokojem o przyszłość. To droga ku ciszy, gdzie mieszka nieskończone źródło siły.
- Fundacja Art of Living jest międzynarodową organizacją, która prowadzi działalność edukacyjną i charytatywną w ponad 146 krajach. Założona została w 1982 r. w Stanach Zjednoczonych przez Ravi Shankara – wyjaśnia Milena Stawicka, organizator kursu w Pabianicach.
Kurs trwa 6 dni. Odbędzie się w Przedszkolu Miejskim nr 5 przy ul. Zamkowej 48, a poprowadzi go nauczyciel Robert Jabłoński. W czwartek, piątek, poniedziałek i wtorek zajęcia zaplanowano w godz. 18.00-21.00. W sobotę i niedziele będą w godz. 10.00-16.00. Zapisy pod tel. 603 661 913. Cena kursu: 350 zł (początkujący), 200 zł (studenci), 100 zł (powtarzający). Więcej informacji na stronie www.artofliving.pl.