W niedzielę 27 sierpnia w sali koncertowej Pawelana usłyszymy utwory „nieśmiertelnej czwórki z Liverpoolu” w wykonaniu wrocławskiego zespołu The Beatlmen.

Zespół ten tworzy czwórka utalentowanych i doświadczonych muzyków, którzy do złudzenia przypominają słynnych Beatlesów. Tworzą go: Grzegorz Markocki jako John Lennon, Marcin Wojtowicz jako Ringo Starr, Paweł Jaworski jako George Harrison, Przemek Mańczuk jako Paul McCartney. Profesjonalizm (garnitury szyte na miarę, buty prosto z Liverpoolu, oryginalne beatlesowskie gitary i wzmacniacze), uśmiech i charyzma to atuty zespołu.

`The Beatlmen występował w takich programach jak: "Kawa czy herbata", "Pytanie na śniadanie", "Familiada" oraz w TV Polonia. `Grupa ma bardzo duże doświadczenie w graniu koncertów plenerowych (dni miast i gmin), występów dla ośrodków kultury, a także wielu imprez firmowych i klubowych. Potwierdzeniem wielkiej klasy zespołu był udział w trasie "Lato z radiem" Programu I Polskiego Radia. The Beatlemen wykonuje piosenki grupy The Beatles oraz polskiego Big-bitu (Czerwone gitary, Skaldowie, Niebiesko-Czarni). Bardzo ważnym elementem udanych koncertów, jest wspaniały kontakt z publicznością, połączony z ogromną pasją do grania.

Aflopark serdecznie zaprasza do poznania i posłuchania niesamowitych beatlemenów z Wrocławia 27 sierpnia (niedziela) godz. 18.00. Cena biletów 50 zł.