Mateusz Tranda to muzyk z krwi i kości: multiinstrumentalista, zawodowiec, kompozytor. Niejednokrotnie można go było usłyszeć na scenach klubowych w Polsce, ale nie tylko. Gra na gitarze akustycznej. W jego repertuarze można usłyszeć oryginalne, autorskie aranże dobrze już znanych utworów, ale również własne kompozycje.
Paweł Sieradzan - wokalista, kompozytor, autor tekstów, znany m.in. z występów w takich programach, jak „Must be the music” czy „Mam Talent”. Paweł przyciąga uwagę odbiorcy tekstem – inteligentnym, niejednoznacznym, czasem satyrycznym, innym razem poważnym, melancholijnym, głębokim, a jeszcze kolejnym - płytkim - w zależności od kontekstu. Śpiewane przez niego historie i przemyślenia sprawiają, że na koncercie odbiorcy swoją uwagę skupiają przede wszystkim na jego zabawie słowem, która przez wielu określana jest mianem mistrzowskiej.


Z jednej strony ogromna wrażliwość i perfekcja muzyczna, z drugiej niebanalne teksty i wrażliwość na słowo. Powstałą w ten sposób mieszankę będzie można usłyszeć w Boniecki Cafe (ul. Traugutta 13a). Koncert Tranda & Sieradzan Akustycznie odbędzie się w sobotę, 9 lutego o godz. 20.00. Wstęp 10 zł. Rezerwacje pod tel. 504 324 287.