Już w najbliższą sobotę, 12 stycznia, odbędzie się premiera płyty głośnego ostatnimi czasy zespołu Weekend. Hit „Ona tańczy dla mnie” odrodził w Polsce modę na disco polo. Płyta o takim samym tytule będzie podwójnym albumem ze specjalną wersją do karaoke. Tydzień później odbędzie się konkurs, w którym do wygrania tydzień na Ibizie!

„Ona tańczy dla mnie” to dance`owy fenomen, na którego punkcie oszalały miliony Polaków i który zainspirował artystów reprezentujących gatunki muzyczne od reggae przez jazz, hip-hop, rock i metal. Utwór ma już ponad 31 milionów odsłon w serwisie Youtube i jest coverowany na wszelkie możliwe sposoby.

12 stycznia na rynku pojawi się płyta „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. Na podwójny album składają się: płyta z dziesięcioma utworami (w tym z hitem „Ona tańczy dla mnie”) oraz krążek ze specjalnie przygotowanymi przez zespół podkładami muzycznymi do karaoke.

Tydzień później odbędzie się konkurs „Ona tańczy dla mnie”, w którym do wygrania będzie tygodniowy pobyt na Ibizie. Szczegółu już wkrótce, zdradzimy jednak, że będzie wystarczyło tylko zatańczyć…

Grupa Weekend powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa to nie tylko Radek. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski  i Paweł Nitupski. Zespół ma na koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ w roku 2003 oraz w roku 2010 i 2012. Nagrodę burmistrza miasta na festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Weekend intensywnie koncertuje od lat, ma na koncie cztery wydane już płyty, ostatnia zatytułowana „Tak jak czują” ukazała się w 2010 roku. 12 stycznia premierę będzie miał najnowszy album formacji zatytułowany „Ona tańczy dla mnie”.