Dźwięk to jedna z najstarszych terapii, która od 5.000 lat stosowana jest w Indiach i Tybecie. Do Europy sprowadził ją przed 18 laty Peter Hess. Do takiej niezapomnianej podróży dźwiękowej zaprasza dyplomowana terapeutka Elżbieta Bienias z Łodzi.
22 stycznia (piątek) o godz. 18.00 rozpocznie ucztę dźwięków w Przedszkolu Miejskim nr 5 przy ulicy Zamkowej 48/50.
Taka sesja dźwiękowa bardzo mocno oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i duszy. Uwalniają się wszelkie blokady fizyczne i emocjonalne, pozostawiając nas w harmonii z sobą i otoczeniem. Podczas seansu dźwięki przenikają ciało, usuwają napięcia i podnoszą witalność. Jedni zasypiają, inni fizycznie odczuwają w ciele każdy dźwięk. Po godzinnym seansie czujemy się lekko i radośnie.
- Subtelny masaż całego ciała za pomocą dźwięków jest bardzo skuteczną metodą odprężenia i relaksacji – wyjaśnia Bienias. - Podczas sesji ciało i umysł zostają wprowadzone w stan głębokiego wyciszenia, który synchronizuje półkule mózgowe, a ciało pozbawia napięć na poziomie fizycznym i emocjonalnym.
Po seansie jesteśmy uwolnieni od stresów, lęków i blokad gromadzonych w naszym ciele. Wzrasta witalność, ogarnia nas spokój wewnętrzny i radość. To niezapomniana podróż dźwiękowa, której efektem jest poczucie bycia bardziej „we własnym ciele” i poczucie właściwej każdemu z nas równowagi wewnętrznej.
Bilety po 30 zł przed seansem. Na koncert warto wziąć ze sobą koc i karimatę (matę do jogi), bo seans zalecany jest spędzić na leżąco.

Zapisy i informacje 609 821 189.