- 27 września o godz. 19.00 zapraszamy na kabaretowo-muzyczno-taneczną komedię – informuje Joanna Papuga-Rakowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. - Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza,Tomasza Stockingera i Jacka Kawal­ca, grających razem (zamiennie) w jednym przedstawieniu.

Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek nigdzie dotąd niewykonywanych. Prawdziwy minifestiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza, spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem: humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – rewię, kabaret, varietes oraz musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki – Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek i Ewa Lor­ska zaskoczą widzów swoim wdziękiem.

Dwie aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL-owskim domu kultury „Świt” w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni , miłości i… teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

Aktorzy zawitają do Pabianic 27 września (piątek). Spektakl „Blondynki wolą mężczyzn” rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej MOK-u (ul. Kościuszki 14). Cena biletu: 70 zł. Rezerwacje i sprzedaż w sekretariacie MOK-u, tel. 42 225 46 90.