Na arenie zobaczymy wielbłądy, kuce, lamy, konie, kozy, osły, zebry, psy, akrobatów i clowna. W sobotę 15 maja przyjedzie do nas Cyrk Arena pod dyrekcją Mirosława Złotorowicza. W ponaddwugodzinnym programie dzieci zachwyci parada bajkowych postaci.

- Zobaczymy wybitnych artystów areny polskiej. To absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku, którzy prezentowali swój kunszt artystyczny na festiwalach cyrkowych i na arenach renomowanych cyrków europejskich – informuje Dariusz Krajewski.

Będą akrobacje napowietrzne na szarfach w wykonaniu Wiesława Marcza. Antypody, czyli żonglerkę nogami zaprezentuje Duo "Syrius" - Ewa i Kazimierz Cherek. Balans ze szkłem na wysokim maszcie przedstawi Mirosław Żłotorowicz. Będzie też clown "Ferdynand Wspaniały".
Cyrk Arena da jedno przedstawienie 15 maja (sobota) o godz. 17.00 na placu przy ulicy Popławskiej. Bilety w kasie cyrku.

Dla Czytelników mamy 5 bezpłatnych zaproszeń na widowisko. Każde zaproszenie jest dla 1 osoby dorosłej i 2 dzieci do lat 10. Żeby zdobyć zaproszenie do cyrku, wystarczy wypełnić kupon, który wydrukujemy w  Życiu Pabianic, przynieść go do naszej redakcji (Stary Rynek 7) i mieć szczęście w losowaniu.