Magic Show, to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla osób w każdym wieku. Podczas pokazu Bartosz Lewandowski przeniesie widzów w magiczną podróż. Kiedy i gdzie?

5 grudnia o godzinie 15.00 wystąpi na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki.

„Gwoździem” programu będą triki z … ptakami. To nimi m.in. Bartosz Lewandowski urzekł jury 11. edycji telewizyjnego show.

Nie zabraknie też dawki śmiechu, którą widzom dostarczy kabaretowo-magiczna część programu.

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na Was 5 grudnia. Będą też przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń. A na deser... MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

- To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Gdzie można kupić bilet?

Przez internet, link TUTAJ oraz w dniu występu w MOK- u, godzinę przed widowiskiem.

Cennik biletów:

VIP: 60 zł (VIP - trzy pierwsze rzędy, iluzjonista spośród osób w trzech pierwszych rzędach wybiera osoby do udziału w trikach na scenie)

PARTER:
Ulgowy do lat 17 - 40 zł
Dorośli 50 zł

BALKON:
Ulgowy do lat 17 - 35 zł
Dorośli 40 zł

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.

UWAGA! KONKURS

Do wygrania mamy 10 pojedynczych wejściówek na show. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto zasiadał do tej pory w jury programu "Mam Talent!"? Osoby, które skontaktują się z nami jako pierwsze, dostaną darmowe bilety. Na maile czekamy do środy (1 grudnia), do godziny 12.00, pod adresem mailowym: konkurs@zyciepabianic.pl. Z wybrańcami skontaktujemy się przez wiadomość zwrotną.