Na YouTube śledzi ich kilka milionów osób, a tworzone przez nich filmy mają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Rezi, Multi, Ajgor Ignacy, JDąbrowsky, Littlemooonster96 oraz Patryk Woźniak i Marcin Dubiel – najpopularniejsi youtuberzy w kraju pojawią się w weekend (21 i 22 listopada) w Porcie Łódź.

Na kanale YouTube testują najnowsze gry internetowe, robią parodie i publikują videoblogi. W Porcie Łódź wystąpią w weekend 21 i 22 listopada, by opowiedzieć o sukcesach, jakie osiągnęli w mediach społecznościowych i pasji, która spowodowała, że są obecnie jednymi z najbardziej rozpoznawalnych osób w sieci.

Zlot to niezwykła okazja dla fanów, by poznać młode gwiazdy internetu osobiście. Podczas spotkania będzie można zrobić sobie zdjęcie z wybranym youtuberem i zdobyć autograf.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, wydarzenie odbędzie się w godzinach 14.00 – 19.00.

Rezi (reZigiusz) swój profil poświęca gamingowi. Podobnie działają Multi i JDąbrowsky, testujący na swoich kanałach najpopularniesze gry. Ajgor Ignacy kręci filmy, w których żartobliwie komentuje otaczającą go rzeczywistość, a pranki, czyli żarty i wyzwania Patryka Woźniaka i Marcina Dubiela codziennie wyświetla tysiące użytkowników. Z kolei Littlemoonster96 czyli Angelika Mucha tworzy videobloga, na którym opowiada o modzie, kosmetykach i ulubionych zespołach muzycznych.

Harmonogram spotkań z youtuberami:

sobota 14.00-19.00: Ajgor Ignacy, JDąbrowsky, Marcin Dubiel i Patryk Woźniak.

niedziela 14.00-19.00: Rezi, Multi, Littlemooonster96.