Autor poczytnych romansów Paul Sheldon w czasie śnieżycy traci kontrolę nad autem. Rozbity samochód i nieprzytomnego pisarza odnajduje przypadkiem mieszkająca w pobliżu zawodowa pielęgniarka – Annie Wilkes. Wybawczyni okazuje się być wielką fanką Paula i jego twórczości. Annie opiekuje się swoim idolem z wielkim zapałem, ale jego powrót do zdrowia nie jest jej prawdziwą intencją... Samotna kobieta chce, żeby Paul został w jej domu na zawsze. I zrobi wszystko – dosłownie – aby ten cel osiągnąć. 

Adaptację sławnego thrillera Stephena Kinga „Misery” będziemy mogli obejrzeć w teatrze Jaracza w Łodzi. Reżyser Robert Gliński stworzył nastrój, dzięki któremu widz śledzi akcję w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty przedstawienia. W nowym spektaklu niezapomniane kreacje aktorskie stworzyli: Ewa Wencel oraz grający gościnnie Piotr Polk. W roli szeryfa Bustera Marcin Piętowski.
Spektakl zaplanowano 9 grudnia (sobota) o godzinie 16.00 i 19.00 w Teatrze Jaracza w Łodzi (ul. Kilińskiego 45). Bilety (w cenie: 50, 90, 120 i 140 zł) do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl oraz w sieci salonów Empik. Rezerwacja telefoniczna 607 907 704.