Kawiarnia Mok’a Cafe oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w sobotę 1 czerwca na skwerku przed MOK-iem przy ulicy Kościuszki 14. Początek o godz. 14.00.

Co zaplanowali organizatorzy? Gry planszowe, miniturniej piłkarski oraz zajęcia, podczas których uczestnicy wspólnie wykonają filcową „Kartkę z Pabianic”. W barwną krainę muzyki i plastyki zabiorą dzieci instruktorzy MOK-u - Andrzej Krajewski i Sławomir Łuczyński.  Powstaną wspólne kolorowe malunki, a towarzyszyć im będzie letnie spotkanie z gitarą i piosenką. 

Na nudę z pewnością nie będą też narzekać dorośli. Mamusie w specjalnie przygotowanym kąciku będą mogły skorzystać z fachowych porad masażystki i wizażystki.

- Niewątpliwie atutem rodzinnego pikniku będzie możliwość grillowania przyniesionych przez siebie kiełbasek – mówi Joanna Papuga-Rakowska, dyrektor placówki. – Zachęcamy, aby zabrać ze sobą rzeczy przydatne na rodzinnym pikniku, czyli m.in. koc i olejek do opalania, ponieważ słoneczna i ciepła aura jest zagwarantowana.

Pamiątką z imprezy będą zdjęcia zrobione przez profesjonalnego fotografa.

Sobota, 1 czerwca, skwer przed MOK-iem. Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w godz. 14.00-18.00