Zagrają w nim znakomici aktorzy: Adrianna Biedrzyńska, Maciej Damięcki, Jacek Kawalec i Artur Dziurman. Bilety w cenie 60 i 70 zł do kupienia w biurze podróży Pa-Co-Tour (ul. Kościuszki 5) i na stronie www.kupbilecik.pl.

O czym jest sztuka?

Sławny telewizyjny showman przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, a jego najbliższa współpracownica, szalona doktor psychiatrii i biogenetyki, owładnięta jest ideą stworzenia mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu… Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz. Ponieważ jednak ma on wiele ukrytych (i jawnych) wad, postanawia go udoskonalić przez rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Dawcą tej osobowości ma być właśnie ów „sławny telewizyjny showman”.  Biedak nie zdaje sobie sprawy z tego, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd ludzkość nie znała!

Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiana ról. Jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny. W tym wszystkim czworo bohaterów, z których żaden nie jest tym, za kogo się podaje.

Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy w najzabawniejszej komedii o klinice psychiatrycznej, która  coraz bardziej zaczyna przypominać nasz świat…