- Ten zlot poświęcimy odkrywaniu wartości, jakimi chcesz wypełniać swoje życie oraz analizie pokarmów, jakie dostarczasz swojej psychice, ciału i duszy – wyjaśnia Danuta Jacoń-Chmielewska, organizatorka spotkania.

Podczas części artcoachingowej panie symbolicznie zbudują i udekorują swój „dom”, po to by później wrócić do swojego fizycznego domu i odnaleźć tam „swoje w pełni domowe miejsce dla siebie”.

Na spotkaniu z ekspertką Marią Pabich dowiedzą się, jak urozmaicić swoją dietę dzięki koktajlom. Poznają dobroczynne działanie zielonych liści, pestek i ziaren. Dowiedzą się, dlaczego koktajle są bardziej wartościowe niż te same produkty jedzone oddzielnie. 

Na koniec będzie można spróbować koktajlu oraz zobaczyć, jak szybko i łatwo jest go przygotować.


Prowadzące:
Danuta Jacoń-Chmielecka – psycholog, coach i trener. Jest specjalistką pracy ze zmianami. Interesuje się neurodydaktyką i neurocoachingiem. Praktykuje uważność i skutecznie zachęca do tego swoich klientów, którzy dołączają do praktyki. Uwielbia motywować i inspirować kobiety. Jest fanką rękodzieła, więc dla chwili kontemplacji lubi lepić ceramikę artystyczną w swojej Pracowni Unikatum.

Maria Pabich - ekspertka zdrowego odżywiania. Uważa, że jedzenie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, a odpowiednia dieta nie tylko zapobiega chorobom cywilizacyjnym, ale jest w stanie je również cofnąć. W swojej pracy pokazuje innym, jak zadbać o siebie poprzez dietę i ruch, tak aby mieć więcej energii i radości z życia. Prywatnie biegająca mama i żona, odżywiająca się tylko roślinami, zaczynająca dzień od jogi i medytacji. Prowadzi stronę jakzdrowozyc.pl. Jest również współautorką książki „Sekrety Zielonych Koktajli”.

Zapisy: 501-051-813
Bilety dostępne w Pracownia Unikatum w systemie promującym przedsiębiorczość kobiet:
1 osoba – 1 x 45 zł,
2 osoby – 2 x 35 zł,
3 osoby – 3 x 25 zł.

Zlot odbędzie się 14 października w godz. 17.17-20.20 w pracowni Unikatum (ul. Północna 34).