Czerwiec w Porcie Łódź to miesiąc kształtów. Klienci odwiedzający centrum mogą odkryć, jaki kształt ma ich sylwetka i dopasować fasony ubrań, które najbardziej do nich pasują. Cennymi radami służyć będzie Ewelina Rydzyńska, która ubiera gwiazdy, m.in. Katarzynę Zielińską i Katarzynę Glinkę.

- Aby pomóc naszym klientom, w sklepach w Porcie Łódź zostawiliśmy „ściągi”, czyli specjalne metki prezentujące ubrania idealne dla gruszki, jabłka, kielicha czy klepsydry – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer Portu Łódź. - Zmiana stylu będzie nie tylko łatwa, ale także tańsza niż zwykle. Rozpoczęły się właśnie wyprzedaże w naszym centrum i jest to idealny moment na udane zakupy.

Stylistka będzie czekać na klientów w godz. 11.00 – 19.00.

Konsultacje to nie jedyne atrakcje. Klienci będą mogli poddać się relaksującemu masażowi dłoni, który między godz. 15.00 a 19.00 wykonywać będą specjalistki ze sklepu Organique.

Dbających o kondycję fizyczną może natomiast zainteresować propozycja wspólnego treningu, który rozpocznie się o godzinie 17.00. Pamiątką, która zmobilizuje do dalszych ćwiczeń, może stać się koszulka wręczana wszystkim ćwiczącym przed rozpoczęciem treningu, a także wejściówka do fitness clubu Fit Fabric.

Panie, które chcą kupić bieliznę, będą mogły liczyć na kompleksową pomoc brafitterek. Wszystkie klientki Portu Łódź, które skonsultują się ze specjalistkami ze sklepu Change Lingerine, otrzymają 30% bon rabatowy na cały nieprzeceniony asortyment do zrealizowania w sklepie w dniach 29-30 czerwca.