Jarmark będzie przy sklepie Saturn. Zacznie się 25 kwietnia i potrwa do niedzieli 28 kwietnia.

- Któż z nas nie chciałby choć przez chwilę poczuć się jak na wakacjach u babci i bezkarnie zajadać się zdrowymi i naturalnymi specjałami z domowej spiżarni? - zachęcają organizatorzy.

Co czeka tym razem na wielbicieli naturalnych smaków? Tradycyjnie wypiekane chleby, pachnące wędliny, góralskie sery i orientalne przyprawy świata.

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie posiłku bez deseru, producenci przygotowali miody lubuskie i pitne, bakalie i ręcznie robione krówki. Wielbicieli wyjątkowych aromatów ucieszy z pewnością stoisko z herbatami z całego świata.

- Wiosna sprawia, że wielu z nas zaczyna żyć aktywniej i chce zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jarmark Produktów Regionalnych to idealne miejsce, aby zaopatrzyć się w składniki niezbędne do przyrządzenia posiłków, które będą nie tylko pyszne, ale i zdrowe – zachęca Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Dodatkowo na Jarmarku Produktów Regionalnych w Porcie Łódź pojawią się artyści z niepowtarzalną, własnoręcznie wykonaną biżuterią.