Nowy Mercedes CLA to jedna z najgorętszych premier tego roku, owoc innowacyjnego konceptu wzorniczego Mercedes-Benz. Ten czterodrzwiowy sedan to samochód dla osób ceniących oryginalny design, dynamiczną linię nadwozia i sportowy charakter. CLA stawia wyzwanie konkurentom, wybiegając w przyszłość nie tylko dzięki oryginalnej, zwracającej uwagę sylwetce, ale także nieszablonowemu technoidalnemu wnętrzu, w którym dysze nawiewowe wykonano na wzór silników odrzutowych. W rezultacie w CLA spotkały się nowoczesna aerodynamika samochodowa, czyli sportowe ambicje i elegancja linii charakterystyczna dla marki Mercedes. Oczywiście w nowym CLA nie mogło zabraknąć multimedialnych nowinek, jak choćby wyświetlacz multimedialny TFT. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby optymalnie połączyć nowego CLA ze smartfonem lub innym urządzeniem, a tym samym z internetem.

 

Z kolei Mercedesa klasy E nie trzeba nikomu rekomendować. To auto od wielu lat jest synonimem stylu i elegancji. Nowa klasa E to już nie tylko kwestia dobrego gustu, ale także auto kreujące wizerunek nowoczesnego, dynamicznego i ceniącego detale kierowcy. Nowy model wyposażono w naprawdę mocne akcenty. Przód sprawia wrażenie bardziej opływowego, a zaostrzona maska silnika harmonijnie przechodzi w ramę osłony chłodnicy i nowo zaprojektowane reflektory. Charakterystyczny dla klasy E przód elegancko stapia się z jednoczęściowymi reflektorami, pozostając jednak wiernym swojej linii. Standardowe światła do jazdy dziennej LED łączą w sobie estetykę i bezpieczeństwo, zaś ekspresyjna stylizacja dolnej części spojlera zderzaka przedniego zapewnia wyraźnie sportowe zwieńczenie samochodu. Duży rozstaw osi i krótkie zwisy to gwarancja zachowania proporcji typowych dla limuzyny. Oczywiście klasa E znana jest ze stylowego wyposażenia wnętrza. Nowy model umożliwia jego indywidualizację zgodnie z preferencjami kierowcy. Linia wyposażenia elegance zapewnia klasyczno-elegancki wystrój wnętrza, zaś linia avantgarde z nowoczesnymi, dynamicznymi elementami odpowiada profilem innowacyjno-sportowej limuzynie.

 

Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w jednej z najgorętszych premier 2013 roku, wsiąść do nowego Mercedesa E klasy, albo wypróbować nowoczesne technologie w CLA, zapraszamy 12 i 13 kwietnia do salonu Mercedes-Benz Auto-Studio w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 78.