- Dla wielu to jedyna okazja, aby przejechać się Porsche G.T.3  z mistrzem Polski na torach płaskich, Robertem Lukasem – mówi Robert Wiktorowicz, organizator Motor Show.

Impreza promuje branżę motoryzacyjną i sporty związane z tą tematyką. 19 czerwca na terenie Łódzkiej Giełdy Samochodowej będzie można podziwiać marki samochodów osobowych, ciągników siodłowych, specjalistycznych pojazdów użytkowych i sprzętu budowlanego oraz motocykli.
- Dla miłośników starych samochodów przygotowaliśmy prezentację aut zabytkowych i unikatowych modeli mercedesa – mówi pan Robert. - Będzie można przejechać się takim zabytkowym autem.
Od ulicy Dostawczej do Technicznej organizatorzy zaplanowali zawody Pucharu Polski na 1/8 mili i możliwość przejażdżki w dowolnym aucie startującym na 1/8 mili. Na rogu ulic Puszkina i Dąbrowskiego będą pokazy driftingu (kontrolowanego poślizgu) i akrobacji motocyklowych (stuntu). Będzie można zobaczyć triki na przednim lub tylnym kole i jazdę bez trzymanki. Chętni będą mogli przejechać się z Robertem Łyżwą, wielokrotnym mistrzem Polski aut terenowych, AUDI R8 lub po torze OFF ROAD. Na zwiedzających będzie czekał Karol Piątkowski, wielokrotny mistrz Polski w klasie HR.
Podczas imprezy, od ulicy Dostawczej do ul. Andrzejewskiej, rozstrzygnięte zostaną zawody Pucharu Polski aut zdalnie sterowanych.
Więcej o atrakcjach na Forch Motor Show można przeczytać na stronie www.forch-motorshow.pl