Szampański bal karnawałowy organizuje 26 lutego (sobota) restauracja Willa Impresja (ul. Żeromskiego 20a).
- Do tańca zagra sprawdzona orkiestra Vivat Trio – mówi Barbara Błoch, współwłaścicielka restauracji. – Ten zespół grał już u nas na sylwestrze i goście wspaniale się bawili.
Wejście na bal kosztuje 350 zł od pary. W tej cenie są trzy ciepłe posiłki, zimne przystawki, słodkości i pół litra alkoholu na dwie osoby. Początek ostatkowej imprezy o godz. 20.00. Są jeszcze wolne miejsca.
Romantyczny wieczór walentynkowy czeka nas w restauracji Salem (ul. Bugaj 35B).
- Zapewniamy specjalne menu, nastrojową, graną „na żywo” muzykę, przystrojone serduszkami i balonikami stoliki – zachęca Jakub Ruszkiewicz, szef restauracji. - I co najważniejsze – dla każdego z gości przygotowaliśmy niespodziankę – walentynkowy deser.
14 lutego Salem otwarty jest tak jak każdego dnia, czyli w godz. 12.00–22.00.
Lokal przy ul. Bugaj zaprasza również na bal ostatkowy. Zaplanowano go na 26 lutego (sobota) od godz. 20.00. Wstęp kosztuje 120 zł od osoby.
- W tej cenie są trzy gorące posiłki, zabawa przy muzyce puszczanej przez didżeja i oczywiście – niespodzianka – wymienia Jakub Ruszkiewicz.
W niedzielę (13 lutego) walentynki organizuje restauracja Foris (ul. Szpitalna 14).
- Zaczynamy o godz. 19.00 – informuje Grażyna Rusinkiewicz, właścicielka lokalu. – Do tańca zagra zespół OK.
Wstęp na imprezę kosztuje 5 zł od osoby.
Zakochani mogą spędzić romantyczny wieczór 14 lutego w restauracji Kaczorowski (ul. Grabowa 14/16).
- Lokal zostanie specjalnie przystrojony, na stolikach zapłoną świece, a goście będą mogli posłuchać granej na żywo, prawdopodobnie przez gitarzystę, nastrojowej muzyki – wylicza Adam Kaczorowski, właściciel restauracji.
Wejście na walentynki jest bezpłatne.
12 lutego specjalna walentynkowa dyskoteka w pubie Remiza (ul. 20 Stycznia 25). Początek imprezy o godz. 20.00. Wstęp bezpłatny.
Z okazji święta zakochanych pobawimy się również w klubie Ósemka (ul. Zamkowa 4). Klub zaprasza 12 lutego od godz. 19.00. Będzie promocja oraz degustacja rozdawanych przez hostessy drinków Sobieski, muzyka z lat 80. i 90. oraz największe hity radiowych list przebojów.