Od 13 do 15 czerwca w Salonie Komputerowym REACTOR przy ul. Warszawskiej 41 będzie można zapoznać się z nowej klasy Ultrabookami™ firmy Intel.

Pracownicy salonu i przedstawiciel firmy Intel poprowadzą prezentację rozwiązań dla Ultrabook-ów i będą odpowiadać na wszystkie pytania gości Reactora.

Ultrabook to nowa odmiana notebook-a (laptopa). Urządzenie wyróżnia się niewielką wagą, bardzo cienką obudową i długim czasem pracy na baterii, wynoszącym ponad 7 godzin.

Oprócz Ultrabook-ów z ciekawszych rozwiązań na prezentacji można będzie zobaczyć najnowsze dziecko firmy Asus - tablet VIVOTAB SMART ME400C z Windows 8 na pokładzie oraz NUC - komputer o rozmiarach 10x10x4 cm.

Na prezentacji dowiemy się o najnowszych rozwiązaniach firmy Intel: Technologii Intel® Rapid Start, Turbo Boost, Identity Protection.

Na największą uwagę zasługuje funkcja Intel® Anti-Theft, która umożliwia zdalne zablokowanie skradzionego laptopa oraz zaszyfrowanie w nim danych.

Dodatkową atrakcją Szalonych Dni z Utrabookiem™ będą konkursy, w których główną nagrodą będzie dysk SSD o pojemności 60GB firmy Intel. Kto ma szansę go wygrać?

Ten, kto odpowie na pytanie:

Które z nowych rozwiązań firmy Intel przekonują Cię do zakupu Ultrabooka™ i dlaczego?

Dysk trafi do autora najciekawszej odpowiedzi. Prosimy o przesyłanie ich na adres: konkurs@zyciepabianic.pl. Na odpowiedzi czekamy do 15 czerwca.

Dla pierwszych 70 klientów, którzy pojawią się w sklepie z tygodnikiem Życie Pabianic, salon Reactor Multimedia Partner ufundował atrakcyjne nagrody.