Życie Pabianic numer 18/2024

Informacje sportowe z Pabianic i okolic

KoszykówkaPiłka nożnaTenisBiegiKolarstwoSzermierkaPiłka ręcznaZapasyInne
  • Tylko zwycięstwo!

W niedzielę o godz. 14.00 Włókniarz podejmie u siebie Pilicę. Stawką meczu jest utrzymanie w IV lidze!

utworzono:

• Nowak odchodzi

USA: pabianiczanin Piotr Nowak zrezygnował z trenowania piłkarzy Philadelphia Union

utworzono:

• Wielka Edyta

W MP seniorów w sumo w Warszawie Edyta Witkowska-Popecka z PTC zdobyła dwa mistrzowskie tytuły: w wadze 95 kg i w kat. open

utworzono:

• Sebastian Fronczak bezkonkurencyjny

Młody szachista z Pabianic wygrał czerwcowy turniej oraz zwyciężył w całym sezonie

utworzono:

• Prawie 500 meczów w badmintona

Za sprawą pabianickiego klubu UKS Korona w hali MOSiR odbył się ogólnopolski turniej badmintona dla dzieci, młodzieży oraz turniej dla dorosłych

utworzono:

• W niedzielę mecz o wszystko

Dwa punkty przewagi nad spadkiem przed ostatnią kolejką

utworzono:

• Lajn i Olejnik z medalami MP

W okolicach Poznania odbyły się mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w biegach na orientację. Medale rozdano w 3 konkurencjach: sprint, bieg średni, bieg sztafetowy. Zawodnicy z Pabianic zdobyli 4 medale