Podczas ferii wiosennych 11 osobowa grupa zawodników Azymutu brała udział w zgrupowaniu w Ostrzycach (Kaszuby). Maria Pabich, Tomasz Pabich, Daria Lajn i Michał Olejnik bezpośrednio z Ostrzyc wraz z kadrą Polski pojechali na zawody do Dani "Spring Cup” które zgromadziły na starcie 1,5 tysiąca zawodników z całej Europy. W biegu nocnym Daria Lajn i Michał Olejnik uplasowali się na 3. miejscach w swoich kategoriach. W biegu klasycznym najlepiej wypadła Daria która zajęła 18. pozycję. Zawody kończyły biegi sztafetowe. Bardzo dobry występ odnotował Michał Olejnik uzyskując 7. czas oraz Daria Lajn przyprowadzając na I zmianie sztafetę Polski na 10. miejscu (startowało 46 sztafet w tym większość seniorskich ze skandynawskich klubów).

W tym czasie pozostali zawodnicy Azymutu startowali w pierwszych rankingowych zawodach wojewódzkich „Powitanie Wiosny” które zostały rozegrane w Arturówku. Na podium znaleźli się: Sylwia Gryzio (K 16), Marta Majchrzak (K 18), Małgorzata Biniecka (K 21), Mateusz Grochowalski (M 16), Łukasz Gryzio (M 18) i Tomasz Pietrzykowski (M 21) zajęli 1. miejsca. Monika Gębka (K 18) i Katarzyna Biniecka (K 21) uplasowały się na 2. lokatach.