W sobotę (7 listopada) będzie można pobiec w kolejnym biegu przełajowym w ramach projektu wytyczenia tras biegowych w lasach i parkach regionu. Tym razem miejscem rywalizacji i sportowej zabawy będzie las konstantynowski przy Hotelu Leszczyński (ul. Ignacew 9). Start przewidziano na godzinę 14.00. Dwie godziny wcześniej otwarte zostanie biuro zawodów. Zapisywać można się poprzez stronę internetową http://biegilodzkie.pl/trasy-biegowe_zapisy. Wpisowe kosztuje 20 zł.

Tydzień później w Wiączyniu Dolnym przy Ośrodku Zbyszko wystartuje ostatni w tym roku bieg przełajowy. Start biegu o godzinie 11.00.

Zakończenie sezonu biegowego i rozstrzygnięcie rywalizacji w cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa nastąpi 22 listopada w Bełchatowie. Biegacze na 15-kilometrową trasę tego miasta wybiegną po raz 19. w historii. Po raz pierwszy wydarzeniu towarzyszył będzie bieg rekreacyjny na dystansie 5 km.

Zgłoszenia internetowe na „Bełchatowską Piętnastkę” będą przyjmowane do 17 listopada http://www.pietnastka.belchatow.pl/#zapisy. Po tym terminie będzie możliwość dokonania zgłoszenia w dniu zawodów w biurze organizacyjnym w godz. 8.00 – 11.00.