W zawodach wystartowało 20 pabianiczan, którzy w klasyfikacji drużynowej skończyli turniej na 10. miejscu spośród 24 klubów z Polski oraz zagranicy (Kazachstanu, Ukrainy oraz Mołdawii).

W kategorii dzieci wystąpili: Julia Śmiałkowska, Kasper Śmiałkowski, Ignacy Górak, Jessica Żabolicka, Natalia Placek, Asia Trzanek, Julia Buś, Mieszko Tyluś, Jan Jedynak, Weronika Bonczał, Szymon Śmiałkowski, Zuzia Śmiałkowska oraz Oliwier Baranowski.

W konkurencji układów formalnych srebra zdobyli: Kasper Śmiałkowski (rocznik 2006), Jessica Żabolicka (rocznik 2005) oraz Oliwier Baranowski (rocznik 2004). Brązy wywalczyły Julia (rocznik 2007) i Zuza Śmiałkowskie (rocznik 2004). W walkach soft-stick Ignacy Górak zdobył złoto, a Oliwier Baranowski, Weronika Bonczał i Kasper Śmiałkowski wywalczyli srebra. Na koniec kategorii dzieci Kasper zdobył jeszcze srebrny medal w konkurencji technik szybkościowych.

Wśród młodzików mieliśmy tylko jednego reprezentanta Oskara Gacę, który pokazał ogromną klasę, zdobywając 4 medale w pięciu konkurencjach. Po bardzo słabym i kontrowersyjnym sędziowaniu w układach formalnych tradycyjnych Oskar uplasował się na 5. miejscu. Później było już coraz lepiej. W konkurencji układów otwartych oraz w technikach szybkościowych nasz zawodnik zdobył brązowe medale, natomiast w technikach specjalnych (kopnięcie dosiężne na wysokość) oraz w walkach semi-contact złote.

W kat. kadetów wystąpili: Oliwia Domańska, Patryk Jagodziński, Filip Mazurek oraz Adam Tyran. W układach tradycyjnych Filip zdobył złoty medal, w walkach semi-contact Adam wywalczył brąz, a Patryk w walkach light-contact srebro.

Aleksander Muszyński był jedynym juniorem wśród azjatów i również nie zawiódł. W układach tradycyjnych zdobył złoto, a w walkach semi-contact zajął 4. miejsce.

Szkoleniowiec pabianickiego klubu Grzegorz Sokołowski również wystąpił w zawodach. W kategorii seniorów czarnych pasów wywalczył srebro, a na zakończenie razem z Olkiem oraz przyjacielem z Warszawy Markiem Czapką (trenującym na co dzień tang soo do) w układach drużynowych synchronicznych zdobył srebro, przegrywając jedynie z dużo bardziej doświadczoną drużyną z Mołdawii.