Młodzicy pojechali w rezerwowym składzie i przywieźli dwa srebrne medale: Bartosza Nawrockiego (38 kg) i Norberta Nowakowskiego (59 kg). Brąz dołożył Dominik Florczak (42 kg).

Dzieci z roczników 2004-05 wywalczyły aż 6 złotych medali: Mikołaj Jezierski, Piotr Ludwiczak, Artur Pik, Patryk Wiracki (walczył do końca ze złamanym palcem), Dominik Uljanowicz i Miłosz Domagała, trzy srebrne: Kacper Sobczyk, Dominik Kaczmarek, Emil Lenard oraz dwa brązowe: Tomasz Pomorski i Paweł Pomorski.

Wśród dzieci urodzonych w roczniku 2006 i młodszych po złoto sięgnęli: Mateusz Jarzębski, Jakub Janicki i Kamil Buldecki. Srebro wywalczyli Franciszek Gross, Adam Cichała i Piotr Jarzębski. Brązowe medale zawisły na szyjach Filipa Stratyńskiego, Borysa Miszczaka i Łukasza Jarzębskiego. Obie kategorie dzieci zdobyły okazałe puchary za 2. miejsca w klasyfikacji drużynowej.