Wśród juniorów 3. miejsce wywalczył Mateusz Domagała (kat. 120 kg), który w walce o brąz wygrał z mistrzem Polski juniorów Arkadiuszem Karacińskim (Olimpijczyk Radom) 4:2 po rzucie przez biodro.

- To największa niespodzianka mistrzostw. Mateusz został przesunięty do starszej kategorii wiekowej. Nie mógł walczyć wśród kadetów, bo był o cztery kilogramy za ciężki – wyjaśnia Waldemar Sawosz, prezes PTC.

Wśród kadetów najjaśniejszą gwiazdą był Michał Dybka (84 kg), który w cuglach wygrał swoją kategorię. Było widać pewność i doświadczenie Michała. Nawet gdy przez chwilę przegrywał, bez paniki potrafił zmienić losy pojedynków - wszystkie walki wygrał przez przewagę lub położenie na plecy. Patryk Stępień w kat. 100 kg zajął 2. miejsce.

W młodzikach kategorię do 47 kg wygrał Jakub Błachowicz, pokonując w finale swego klubowego kolegę, Mikołaja Kopcia. Był remis 10:10, ale Kuba wygrał przez wskazanie. Zawiedli liderzy - Sebastian Szymczyk (66 kg), który był drugi oraz Jakub Didoch (53 kg), sklasyfikowany na 5. pozycji. 3. miejsca wywalczyli Dominik Florczak w kat. 42 kg i Szymon Zastrużny (59 kg).

- Wśród dzieci PTC zgłosiło najwięcej zawodników i to ci zawodnicy przyczynili się w największej mierze do wywalczenia przez nasz klub II miejsca w klasyfikacji wszystkich kategorii wiekowych - dodaje Sawosz.

Indywidualnie w rocznikach 2004-2005 1. miejsca zajęli: Aleksander Ciemnoczołowski (32 kg), Piotr Ludwiczak (35 kg), Artur Pik (44 kg), Dominik Uljanowicz (49 kg), Miłosz Domagała (60 kg) i Juliusz Nowak (68 kg). 2. miejsce wywalczył Piotr Antoniewski (44 kg).

Wśród dzieci urodzonych w roku 2006 i młodszych złoto wywalczyli: Mateusz Jarzębski (27 kg), Kamil Buldecki (30 kg) i Borys Miszczak (44 kg). Na 2. miejscu uplasowali się: Piotr Jarzębski (20 kg), Wiktor Stratyński (34 kg) i Franciszek Gross (32 kg).