Michał Dybka (PTC) był najlepszy w kategorii 85 kg, wygrywając cztery pojedynki, w tym z silnym Litwinem Arnoldasem Baranovasem oraz w finale z Mateuszem Trofimczukiem (Amator Juchnowiec). Po tych zawodach Dybka wraz z reprezentacją Polski pojedzie na zawody do czeskiego Trinca, a potem weźmie udział w krótkim zgrupowaniu.

2. miejsce zajął Jakub Błachowicz (42 kg), który trzy walki wygrał, a w finale uległ mistrzowi Polski Kamilowi Czarneckiemu (Unia Racibórz).

Walkę o brąz przegrał Szymon Zastrużny (58 kg), który uległ Dawidowi Milcarzowi (Gorlice Radom).

Ponadto barwy PTC reprezentowali: Wiktor Wójcik, Jakub Didoch i Sebastian Szymczyk. W zawodach wystartowało 173 zawodników z 39 klubów Polski, Litwy i Ukrainy.