W Szydłowie rozegrano I mistrzostwa województwa i turniej młodzieży szkolnej. Wśród młodzików PTC wystawiło najliczniejszą ekipę, złożoną z 17 zawodników. Swoje kategorie wygrali: Mikołaj Kopeć (53 kg) i Norbert Nowakowski (59 kg). Drugie miejsca zajęli: Dominik Kaczmarek (35 kg), Aleksander Ciemnoczołowski (38 kg), Dominik Florczak (42 kg), Adam Pokorski (59 kg) i Mateusz Kłębowski (66 kg). Brązowe medale przywieźli: Bartosz Nawrocki (38 kg), Igor Saktura (47 kg) i Juliusz Nowak (73 kg). PTC wygrało klasyfikację drużynową.

W turnieju dzieci w rocznikach 2005-2006 PTC również zwyciężyło w klasyfikacji klubowej. Dzieci zdobyły 5 złotych medali: Igor Żukowski (27 kg), Mateusz Jarzębski (33 kg), Franciszek Tokarczyk (38 kg), Artur Pik (46 kg) i Dominik Uljanowicz (49 kg), srebro wywalczyli Franciszek Gross (35 kg) i Jakub Walczak (39 kg), a brąz Kamil Buldecki i Mikołaj Jezierski (obaj 30 kg), Wiktor Stratyński (35 kg), Krystian Kwiatkowski i Dominik Cimcioch (obaj 39 kg).