Jedyny medal – brąz – wywalczył Sebastian Szymczyk (59 kg), który w pierwszej walce uległ późniejszemu zwycięzcy Ukraińcowi Konstantinowi Łupianowowi. Potem Sebastian wygrał cztery walki i wywalczył brąz. Na 5. miejscu zawody zakończyli Jakub Błachowicz (42 kg) i Jakub Didoch (47 kg), którzy okazali się słabsi od rywali w półfinałach i walkach o 3. miejsce. Odpowiednio: Błachowicz uległ późniejszemu zwycięzcy Kamilowi Czarneckiemu, a w starciu o brąz z Jakubem Otulakiem, zaś Didoch z wicemistrzem Polski Michałem Michniewiczem (zwycięzca kategorii), a potem z Ukraińcem Maksymem Zabołotnym.

Pozostali pabianiczanie: Dominik Florczak (38 kg), Patryk Walkowiak (47 kg), Szymon Zastrużny (47 kg) oraz debiutant Mateusz Kłębowski (66 kg) zajęli dalsze miejsca.