W ostatnim pojedynku pokonały mistrzynie sprzed roku - TKKF Dzikusy 3:1. Mecz był bardzo zacięty. Bychlewianki pierwsze dwa sety wygrały do 26 i 22. W kolejnym całkowicie dominowały Dzikuski i wygrały do 17. Czwarty set to istny horror. Jutrzenka prowadziła 24:21 i miała 3 meczbole. Później 6 setboli miały łodzianki. Od stanu 29:30 trzy kolejne piłki po długich wymianach wygrały bychlewianki i to one spontanicznie cieszyły się ze zwycięstwa.

Skład zespołu wyglądał następująco: Ewa Kloze, Marta Pałka, Karolina Zuzankiewicz, Magda Borowiec, Emilia Gryska, Karolina Rzempowska, Monika Zielińska, Agnieszka Matysik, Kamila Dalkowska, Edyta Biernat i Kasia Okrojek.

W play off Jutrzenka zmierzy się z Itaką Film Grid. W sezonie zasadniczym w pojedynkach między oboma zespołami jest idealny remis. Raz zwyciężyła Jutrzenka 3:1 i raz Itaka, też 3:1.

W I lidze grają 2 pabianickie drużyny. Energia jest na trzeciej pozycji, a Energia Duo na siódmej. Energia będzie walczyć o awans do ekstraklasy, a Energia Duo o utrzymanie w 1. lidze.