W dniach 18-19 kwietnia w Zgierzu odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym Juniorów Młodszych, Juniorów i Seniorów oraz zawody Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. W zawodach uczestniczyło 22 reprezentantów Pabianickiego Klubu Karate, którzy zdobyli siedem medali w różnych kategoriach wiekowych.

W kategorii juniorów prawo startu w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych wywalczyli: Tomasz Wnuk, Krystian Szeląg. Wśród seniorów - Dawid Bogdan, zdobywając brązowy medal w kumite (walka) oraz Bartosz Pawęta.

Mistrzostwa Polski odbędą się 22-24 maja w Lublinie.

Natomiast medale w zawodach OLKT wywalczyli: Anna Raducka i Jakub Jóźwiak - medale złote w kategorii młodzicy 10 lat i młodsi, Piotr Fątner - medal srebrny w kategorii wiekowej 14-16 lat, Katarzyna Kępka - medal srebrny, Sandra Walczak - medal brązowy w kategorii wiekowej 11-13 lat oraz Karolina Tysiak - medal złoty w kategorii wiekowej 17 lat i starsi.