Kuba walczył w kategorii 42 kg. Wygrał cztery walki, poległ dopiero w piątej – tej o finał – z Kamilem Czarneckim (Unia Racibórz). Na szczęście w starciu o brąz z Kacprem Konczalikiem (Unia Swarzędz) zachował zimną krew i sięgnął po medal.

Walkę o brąz przegrał Sebastian Szymczyk (59 kg). W półfinale na 20 sekund przed końcem stracił punkt przez ostrzeżenie sędziego i mógł walczyć tylko o brąz z Janem Filipczakiem (Warmia Lidzbark Warmiński). Na kilka sekund przed końcem pojedynku było 2:2 i sędziowie uznali, że Filipczak wykonał ostatnią akcję techniczną, w efekcie czego zawodnik z Warmii zdobył brązowy medal, a Szymczyk musiał zadowolić się brązem.

Jakub Didoch (47 kg) zajął 8. miejsce, mimo aż pięciu zwycięstw i dwóch porażek. Była to najliczniej obsadzona kategoria wagowa (startowało aż 50 zawodników). Pozostali zawodnicy: Bartosz Nawrocki, Dominik Florczak, Mikołaj Kopeć, Patryk Walkowiak, Mateusz Kłębowski i Szymon Zastrużny uplasowali się poza pierwszą ósemką.

- Były to już ostatnie zawody młodzików w tym roku, a zarazem sprawdzian dla Jakuba Didocha, Patryka Walkowiaka, Sebastiana Szymczyka, Szymona Zastrużnego i Jakuba Błachowicza, którzy w przyszłym sezonie dołączą do starszych kolegów i razem z nimi w kadetach i juniorach będą tworzyć nową historię pabianickich zapasów - mówi Grzegorz Szyszka, szkoleniowiec PTC. - Pozostała czwórka zawodników: Dominik Florczak, Mikołaj Kopeć, Mateusz Kłębowski i Bartosz Nawrocki będzie jeszcze startować wśród młodzików.