Nasi trenerzy wystawili w bój 25 zawodników. Debiutantka Maja Mielczarek (roczniki 2016-17) sięgnęła po brąz. W kategorii dzieci (roczniki 2014-15) Iga Zagórowska sięgnęła po brąz. Michał Staszczyk przywiózł do domu złoto i brąz, srebro wywalczyli Jakub Stefaniak i Dawid Świątek, zaś brąz Kacper Mielczarek. Blisko podium znaleźli się Aleksander Lisowski, Wojciech Śmiałkowski oraz Grzegorz Samson.

Wśród młodziczek klasą dla siebie była Natalia Kowalska, która wygrała aż cztery konkurencje: układy tradycyjne, techniki specjalne, techniki szybkościowe oraz walki semi-contact. Do pełni szczęścia zabrakło medalu w układach otwartych. Natalia została wybrana najlepszą młodziczką mistrzostw.

Kalina Więckowska i Maja Włodarczyk znalazły się poza strefą medalową. Wśród młodzików Szymon Jon sięgnął po złoto, zaś Maks Wojna uplasował się poza podium.

Kadetki wywalczyły srebro, które zawisło na szyi Leny Szparagi. Poza podium znalazły się Judyta Florczak, Oliwia Strzemieczna oraz Martyna Domańska. Wśród kadetów Krystian Kowalski wywalczył dwa złota i jeden brąz, Jan Hawrysz sięgnął po złoto, z dwoma srebrnymi i jednym brązowym medalem wrócił Mateusz Obolewicz, zaś Mateusz Gorzelak i Nikodem Zielonka dołożyli po srebrze.

Julia Śmiałkowska została najlepszą juniorką zawodów, bowiem zdobyła dwa złote i dwa srebrne medale.

Seniorka Zuzanna Śmiałkowska wywalczyła złoto i srebro, zaś Oliwier Baranowski sięgnął po złoto i brąz. W klasyfikacji drużynowej Azja zajęła 5. miejsce na 32 kluby, zaś w 2022 roku pabianicki klub okazał się czwartą siłą w Polsce. Gratulujemy!