W Radomsku na II turnieju kadetów w zapasach przetrzebiona kontuzjami drużyna PTC musiała uznać wyższość AKS Piotrków Tryb. i zajęła 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W zawodach wystąpiło 61 zawodników z 6 klubów województwa łódzkiego. Najlepiej z pabianiczan wypadli: Wiktor Woźniak (kat. 54 kg), Jakub Madaj (kat. 76 kg) oraz Dawid Grobelny (kat. 85 kg), którzy wygrali w swoich kategoriach wagowych. Drugi w kat. 50 kg był Damian Morawiec, a na najniższym stopniu podium w kat. 58 kg stanęli Adrian Przerywacz i Krystian Miszaszczyk.

Na drugiej macie swoje pierwsze walki w I kroku zapaśniczym, który zgromadził 49 zawodników, stoczyli zawodnicy z rocznika 2001 i młodsi. Chłopcy z PTC, dopingowani przez licznie przybyłych rodziców, zdobyli cztery pierwsze miejsca. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Dominik Kaczmarek (kat. 25 kg), Piotr Ludwiczak (kat. 30 kg), Artur Pik (kat. 38 kg) oraz Juliusz Nowak (kat. 60 kg). Drugie miejsca wywalczyło 6 zawodników: Oskar Matuszewski (kat. 24 kg), Krystian Grabarz (kat. 28 kg), Piotr Antoniewski (kat. 34 kg), Dominik Uljanowicz (kat. 38 kg), Piotr Ciesielski (kat. 41 kg) oraz Norbert Nowakowski (kat. 60 kg). Młodzi zapaśnicy z PTC zdobyli także siedem brązowych medali. Były one autorstwem: Emila Lenarda i Wiktora Stratyńskiego (kat. 24 kg), Jakuba Walczaka i Kacpra Więclewskiego (kat. 28 kg), Aleksandra Ciemnoczołowskiego (kat. 30 kg), Szymona Pusza (kat. 34 kg) oraz Dawida Guziaka (kat. 41 kg).