Indywidualnie 1. miejsce wywalczyli Jakub Błachowicz (47 kg), Szymon Zastrużny (59 kg), Sebastian Szymczyk (66 kg). 2. miejsce zajął Mikołaj Kopeć (47 kg), zaś 3. miejsce wywalczył Jakub Didoch (53 kg).

W walce o 3. miejsca polegli Bartosz Nawrocki (35 kg) i Norbert Nowakowski (59 kg).
W walce finałowej w kategorii 47 kg spotkało się dwóch zawodników PTC: Błachowicz tym razem okazał się lepszy od Kopcia. W kat. 59 kg Zastrużny zwyciężył z Jackiem Palkowskim (Agros Zamość), zaś kategorię wyżej Szymczyk pokonał Norberta Lisiewskiego (Orlęta Łuków). W starciu o 3. miejsce w kat. 53 kg Didoch pokonał Jakuba Tkacza (Sokół Lublin), natomiast w kat. 35 kg Nawrocki uległ Szymonowi Gwieździe z Gryfa Chełm, a w kat. 59 kg Nowakowski okazał się gorszy od Kacpra Marcoli z Agrosa Zamość.
W zawodach barwy PTC reprezentowali także Igor Saktura, Dominik Florczak i Patryk Walkowiak, którzy dołożyli starań w zdobyciu 1. miejsca w punktacji klubowej.

- Był to bardzo udany start młodzików po wakacjach, ponieważ praktycznie wszyscy zawodnicy sprawdzili się w nowych kategoriach wagowych - mówi zadowolony trener Grzegorz Szyszka.