W sobotniej imprezie na Lewitynie zagrało 11 par z Pabianic i Łasku. W finale zwycięzcy pokonali Eryka Jacha i Jana Streit-Wlaźlaka 21:14.

W meczu o brąz "stare wygi", prawie pięćdziesięcioletni siatkarze Janusz Chałas i Dominik Kuliberda, ograli "młode wilki" - Roberta Hauzera i Michała Pyrę 21:17. Wcześniej w półfinałach Głobiński i Biegajło wygrali z duetem Hauzer/Pyra 21:14, Jach/Streit-Wlaźlak z Chałasemi Kuliberdą 21:13. W spotkaniu o 9 miejsce Bartek Sobczak z Pawłem Fandrychem pokonali Wojciecha Kaźmierczaka z Damianem Czarneckim 21:19. W meczu o 7. miejsce Arkadiusz Daroch i Dawid Rogalski pokonali Piotra Klekotkę i Patryka Stasiaka 21:19.

Piąte miejsce wywalczyli Dawid Kaźmierczak i Bartek Ratajczyk, a szóste Patryk Trojan z Danielem Piotrowskim. Turniej stał na dobrym poziomie, a mecze finałowe na bardzo dobrym.

Okazałe puchary i cenne nagrody zrekompensowały uczestnikom niedogodności pogodowe, bo kilkuminutowa potężna ulewa przemoczyła wszystkich.

Kolejny turniej w sobotę 8 lipca od 10.00 także na Lewitynie.