Uczniowie z opiekunami obejrzeli pokaz w wykonaniu zapaśników sekcji zapasów PTC i po krótkim instruktażu zasad walki, rozpoczęły się zawody. Rywalizowano w ośmiu kategoriach wagowych. Wyniki turnieju indywidualnego:

Kategoria 30 kg: 1. Mateusz Jarzębski (SP Ksawerów), 2. Konrad Kaczmarek (SP Pawlikowice), 3. Jakub Makowski (SP 3).

Kategoria 35 kg: 1. Bartosz Nawrocki (SP 8), 2. Jakub Kostrzewa (SP13), 3. Wiktor Powalski (SP 8).

Kategoria 45 kg: 1. Mikolaj Kopeć (SP 3), 2. Artur Pik (SP 1), 3. Mikołaj Konicki (SP 14).

Kategoria 50 kg: 1. Dawid Stępin (SP 8), 2. Patryk Pluta (SP 3), 3. Mateusz Ćwikła (SP 8).

Kategoria 55 kg: 1 Kacper Krysiak (SP 1) - tylko jeden zawodnik zważony.

Kategoria 60 kg:  1. Bartosz Helbik (SP 8), 2. Miłosz Domagała (SP 13), 3. Michał Sadurski (SP 13).

Kategoria +60 kg: 1. Adam Wądołowski (SP 13), 2. Juliusz Nowak (SP 17), 3. Maciej Gembarowski (SP Pawlikowice).

W  punktacji drużynowej zwyciężyła SP 8 - 18 pkt. pod dowództwem Renaty Mikołajczak i Joanny Jarmakowskiej, 2. miejsce zajęła SP 13 - 10 pkt., a trzecia lokata przypadła SP 1 - 5 pkt.

Trenerzy PTC z dużą satysfakcją oglądali zacięte pojedynki i wielu chłopców zostało zaproszonych na zajęcia zapaśnicze przy ul. Gdańskiej 7. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a trzy najlepsze szkoły - puchary. Działacze, trenerzy i wychowawcy jednogłośnie uznali, że taka rywalizacja jest potrzebna i wnosi wiele urozmaicenia w życie sportowe szkół i klubu, dając możliwość przeglądu najbardziej utalentowanej młodzieży.