Zawodnicy Polfy (Piotr Miller i Bogdan Skrzypiński) wygrali w badmintona - przedostatnią konkurencję w Pabianickiej Lidze Zakładów Pracy. W finale pokonali 2:1 MOSiR (Tomasz Kloze i Zbigniew Grzanka). Wyniki finału: Skrzypiński – Kloze 2:0, Miller – Grzanka 0:2 i debel Skrzypiński/Miller – Kloze/Grzanka 2:1. Decydująca gra podwójna była niezwykle dramatyczna. W trzecim secie przy stanie 10:8 dwa meczbole mieli „mosirowcy”, ale seta 15:13 i cały mecz wygrali „chemiczni”. Trzecie miejsce wspólnie zajęły dwie ekipy Philipsa (Paweł Krawczk i Robert Styczyński oraz Tomasz Mielczarek i Sławomir Klimek), piąte MOSiR II (Andrzej Sobczyk i Adam Kapelański), szóste Adamed (Edward Chałaśkiewicz i Łukasz Sawicki), a siódme ZWiK (Sylwester Czech i Jerzy Ignatowski). W klasyfikacji generalnej (po pływaniu, tenisie stołowym, siatkówce, koszykówce, tenisie i kometce) prowadzi Philips 53 pkt., przed MOSiR-em 46, Polfą 40, Adamedem 22, ZWiK-iem 17 i ZEC-em 10 pkt. Ostatnią dyscypliną w lidze będzie piłka nożna. (zg)