Złoto zdobył Jakub Błachowicz (47 kg), który w finale pokonał Kajetana Olejnika (AKS Piotrków), a w półfinale po dramatycznym boju w ostatniej chwili klubowego kolegę - Mikołaja Kopcia. Złoto zdobył również Sebastian Szymczyk (59 kg), który w finale wygrał z Albertem Kharatynem (Zdrowy Targówek Warszawa), a w półfinale stoczył bratobójczy pojedynek z Szymonem Zastrużnym.

Srebrny medal zawisł na szyi Jakuba Didocha (53 kg), który w walce o złoto uległ Michałowi Michniewiczowi (Unia Racibórz).

Brązowe medale zdobyli Kopeć i Zastrużny.

Walkę o brąz przegrał Mateusz Kłębowski (66 kg), 7. był Dominik Florczak (42 kg), 8. miejsce zajęli Bartosz Nawrocki (35 kg) oraz Patryk Walkowiak (47 kg), Norbert Nowakowski (59 kg) był 13., a Igor Saktura (47 kg) - 19. Nagrody dla najlepszych młodzików województwa odebrali: Błachowicz, Didoch i Szymczyk. W kategorii drużynowej PTC w stawce 16 drużyn zajęło 2. miejsce, punkt za zwycięzcami z Olimpijczyka Radom.