Znakomicie spisały się Karolina Rogala i Karolina Rzempowska, które wygrały te zawody. W finale ograły łódzką parę Martyna Witkowska/Agnieszka Leśniewicz 21:15. Drugą naszą parę Ewelina Zuwald/Martyna Mastalerz sklasyfikowano na miejscach 7.-8.

W grupie panów na 4. miejscu imprezę zakończyli Andrzej Romanowski i Przemysław Pawłowski, choć przy odrobinie szczęścia mogli ten turniej wygrać. W półfinale 23:25 pechowo przegrali z Konradem Biernackim i Damianem Jakielem, a później w pojedynku o brąz z Mateuszem Skonecznym i Maciejem Biernatem 19:21. Tomasza Mikutę grającego w parze z Maciejem Michalakiem sklasyfikowano na miejscach 5.-6. Ta pabianicko-łódzka para w spotkaniu o półfinał przegrała z późniejszymi zwycięzcami turnieju Adamem Chrobotem i Krzysztofem Kłaczkiem 15:21 (we wcześniejszym etapie turnieju granego systemem brazylijskim duet Chrobot/Kłaczek przegrał z ... Romanowskim i Pawłowskim). Kolejna para z Pabianic Michał Błaszczyk i Dariusz Migdal zakończyła imprezę na miejscach 9.-12.

W sumie w Głownie grały 24 pary męskie oraz 12 żeńskich.