Zawodnicy i zawodniczki grali w Powiatowej Hali Sportowej, systemem „każdy z każdym”.

W półfinale drużyn męskich Gimnazjum w Dobroniu wygrało 2:1 z Gimnazjum w Piątkowisku, a Gimnazjum w Lutomiersku pokonało 2:0 Gimnazjum nr 1. W starciu o 3. miejsce chłopcy z Piątkowska byli lepsi (2:1) od ekipy z Gimnazjum nr 1, a walka o finał potoczyła się między Gimnazjum w Dobroniu a Gimnazjum w Lutomiersku (2:1).

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw wybrano Huberta Piotrowskiego z Gimnazjum w Dobroniu.

Złoty zespół pod opieką Jerzego Antoniaka grał w składzie: Szymon Guminiak, Dawid Szymczyk, Hubert Piotrowski, Marcin Jurek, Aleksander Poniński, Piotr Jakubczak, Patryk Stasiak, Michał Krenc, Mateusz Trembacz, Krystian Nowakowski, Kuba Karbowski, Eryk Chacztarian.

Walka o półfinał dziewczyn rozegrała się między Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim a Gimnazjum w Lutomiersku (2:0) oraz Gimnazjum nr 1 a Gimnazjum w Dobroniu (2:0). W meczu o brąz dziewczyny z Dobronia pokonały dziewczyny z Lutomierska 2:0. W finale zmierzyły się teamy z Konstantynowa i Gimnazjum nr 1. Wynik – 2:0 dla konstantynowianek.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Anetę Tarnowską z Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie.

Najlepsza żeńska ekipa pod opieką Sławomira Kołcza grała w składzie: Sylwia Wielgus, Aneta Tarnowska, Julia Matyja, Julia Dębowska, Ola Sobczak, Oliwia Rędzikowska, Natalia Włodarczyk, Dominika Pydyszewska, Adrianna Grek, Sandra Zbożek.