W II lidze Jutrzenka Bychlew zremisowała z Burzą Pawlikowice 5:5. Punkty: Robert Radwański i Kamil Trzcinka po 2, Kamil Kierzek 1 – Dawid Ostrowski i Michał Piotr Kulawiński 1,5, Jarosław Bartłomiejczyk 1, Krzysztof Bednarek i Bartłomiej Macużak po 0,5. Jutrzenka przełożyła drugi mecz z Polonią Białogon Kielce, a Burza uległa w Łowiczu Książakowi 3:7. Punkty: Ostrowski 1,5, Bartłomiejczyk 1, Macużak 0,5.

Jutrzenka z 8 punktami zajmuje 10. miejsce w stawce 12 drużyn, Burza jest przedostatnia, ma 7 punktów. Za dwa tygodnie ostatnia kolejka, spadają dwa ostatnie zespoły.

W III lidze Włókniarz wygrał awansem 6:4 z Eltą Łódź i odniósł 13. zwycięstwo z rzędu. Łatwo nie było, bo niepokonany lider przegrywał już... 1:4. Na szczęście, zawodnicy grający przy drugim stole zachowali zimną krew i pabianiczanie zachowali miano niepokonanych. Punkty: Michał Misiak 2, Piotr Wroński i Paweł Mazur po 1,5, Andrzej Sobczyk 1. Włókniarz jest liderem, ma 26 punktów.

W IV lidze Jutrzenka II zremisowała u siebie z Fungis Maków 5:5. Punkty: Patryk Gęszczak 2, Kacper Śniady i Mateusz Kowalski po 1,5. Jutrzenka II jest 3., ma 14 punktów.