Włókniarz Pabianice zremisował 5:5 z Księżakiem Łowicz, a potem przegrał 0:10 z Gierosem Buczek. W Łowiczu punkty dla „zielonych” zdobyli: Michał Misiak 2,5, Marcin Modranka 1,5, Adam Kapelański 1, Janusz Bara 0. W starciu z Gierosem grał jeszcze Andrzej Sobczyk.

Jutrzenka Bychlew uległa 1:9 Startowi Zduńska Wola i 0:10 LKS-owi Biała Rawska. Jedyny punkt dla bychlewian wywalczył Waldemar Zieliński. Ponadto w Jutrzence grali: Kamil Kierzek, Jakub Wąsicki, Jarosław Gorzela,

Burza Pawlikowice przegrała 0:10 z Dwójką Rawa Mazowiecka. Mecz pawlikowiczan z Energetykiem Łódź został przełożony. Burza: Michał Piotr Kulawiński, Bartłomiej Macużak, Krzysztof Bednarek, Kamil Jarmakowski, Mateusz Kowalski.

Jeśli dalej będziemy notować takie „sukcesy”, jest niemal przesądzone, że stoczymy między sobą batalię o utrzymanie w lidze!

W III lidze grają rezerwy Jutrzenki Bychlew, ale i ta drużyna po dwóch kolejkach na koncie ma zero punktów. W dwóch meczach poniosła dwie porażki: 2:8 z UMLKS Radomsko oraz 2:8 z Sokołem Zgierz. W pierwszym meczu punkty dla Jutrzenki II zdobyli Przemysław Szczepaniak i Dominik Kasza po 1, w drugim zapunktowali Szczepaniak i Kamil Wojciechowski po 1. Ponadto grali: Igor Cichosz, Kacper Śniady, Bartosz Pawlikowski.