W II lidze Jutrzenka Bychlew pokonała 6:4 Księżaka Łowicz. Punkty dla Jutrzenki: Kamil Trzcinka, Robert Radwański, Jakub Wąsicki, Kamil Kierzek – wszyscy po 1,5. Po 13. kolejkach w stawce 12 drużyn bychlewianie zajmują 10. miejsce z dorobkiem 7 punktów.

Nie popisali się za to pingpongiści Burzy Pawlikowice, którzy na własnych śmieciach przegrali z LTSR Gieros Buczek aż 2:8. Punkty dla Burzy: Bartłomiej Macużak 2. Burza zajmuje 11. miejsce w II lidze, dotychczas zdobyła 6 punktów.

W III lidze zwycięski marsz kontynuują zawodnicy Włókniarza Pabianice. „Zieloni” w 12. kolejkach nie zaznali goryczy straty punktu, a w ostatni weekend roznieśli w Łodzi Energetyka aż 9:1. Punkty: Adam Kapelański 2,5, Andrzej Sobczyk 2,5, Paweł Mazur 2, Michał Misiak 2. Oczywiście „zieloni” z 24 punktami są liderem tabeli i mają trzy punkty przewagi nad Sokołem Zgierz.

W IV lidze Jutrzenka II Bychlew, podobnie jak koledzy z II ligi, ograła Księżaka II Łowicz, z tym że na terenie rywala. Bychlewianie zwyciężyli 6:4. Punkty dla Jutrzenki II: Kacper Śniady 2,5, Patryk Gęszczak 2, Igor Cichosz 1,5. W stawce 10 zespółow Jutrzenka z dorobkiem 13 punktów plasuje się na 3. pozycji.