Wśród kadetów bezkonkurencyjny okazał się Michał Dybka (kat. 85 kg), który bez trudu wygrał wszystkie walki i zajął pierwsze miejsce. Srebrny medal wywalczył Jakub Błachowicz (kat. 50 kg), który w pojedynku eliminacyjnym, dający mu zwycięstwo rzut wykonał w ostatniej sekundzie. W sobotnich zawodach dobrze zaprezentował się także Jakub Didoch (kat. 54 kg), który zdobył brązowy medal. W walce o brąz sprawił bardzo dużą niespodziankę, pokonując dwa lata starszego i dużo wyżej notowanego kolegę klubowego Wiktora Wójcika 5:3. Kolejny brązowy medal wśród kadetów wywalczył Sebastian Szymczyk (kat. 63 kg). Tuż za podium byli Szymon Zastrużny i Wiktor Wójcik.

W kategorii młodzików srebrne medale wywalczyli Norbert Nowakowski, Igor Saktura oraz Bartosz Helbik, dla którego był to pierwszy i zarazem udany start w zawodach tej kategorii wiekowej. Brązowe medale zdobyli Piotr Ludwiczak i Paweł Pomorski, a tuż za podium znaleźli się: Kacper Sobczyk, Piotr Antoniewski, Tomasz Pomorski oraz Dominik Kaczmarek.

Wśród dzieci złote medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Artur Pik, Dominik Uljanowicz, Jakub Janicki oraz Kamil Buldecki, który w drodze po zwycięstwo stoczył niezwykle dramatyczny pojedynek. Przy prowadzeniu punktowym został rzucony na plecy, jednak bronił się zaciekle i po wyjściu z sytuacji zagrożonej odwdzięczył się rywalowi tym samym. Dzięki temu wygrał przez położenie przeciwnika na łopatki.

Srebrne medale zdobyli: Mateusz Jarzębski, który wygrał jedną z walk, pomimo bolesnego upadku, oraz Piotr Jarzębski, Jakub Makowski i Mikołaj Jezierski. Brązowe medale wywalczyli: Łukasz Jarzębski, Marcel Jarczyński, Hubert Szczech, Wiktor Stratyński, Dawid Lech oraz Igor Żukowski.