Indywidualnie bardzo dobrze w Brzozie na I Turnieju Kadetów zaprezentowali się zwycięzcy poszczególnych kat.: Wiktor Woźniak (50 kg), Jakub Madaj (76 kg) i Mateusz Domagała (100 kg). Drugie miejsce zajął Przemysław Raźny (69 kg), a trzecie w tej samej kat. - Patryk Czech. W zawodach udział wzięło 47 zawodników z 6 klubów, a PTC zajęło 2. miejsce drużynowo. Był to ostatni sprawdzian przed finałami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

***

W tym samym czasie rozegrano w tym samym miejscu III Turniej Młodzieży Szkolnej. Po raz pierwszy od dwóch lat wszystkie turnieje wygrały dzieci z Pabianic.

Złoto zdobył Patryk Walkowiak (35 kg), srebra przypadły: Michałowi Simurze (32 kg), Jakubowi Błachowiczowi (35 kg), Jakubowi Didochowi (38 kg), Szymonowi Zastrużnemu (42 kg) i Sebastianowi Szymczykowi (47 kg). Brąz w kat. 35 kg zdobył zaś Dominik Florczyk.

W sumie walczyło 47 zawodników z 6 klubów, a PTC drużynowo zajęło 2. miejsce. W klasyfikacji szkół SP 5 zajęła 3. miejsce, a w klasyfikacji końcowej sezonu 2012/13 jest tuż za podium – 4.