W Piotrkowie odbyły się mistrzostwa województwa młodzieży szkolnej i kadetów, w których wzięło udział 29 zawodników PTC. W turnieju młodzieży szkolnej tradycyjnie już dominowali zawodnicy z Pabianic, zajmując następujące miejsca – pierwsze: Adrian Pędziwiatr (SP Petrykozy, kat. 29 kg), Michał Dybka (SP 5, kat. 59 kg), Damian Zdziebłowski (SP 17, kat. 66 kg), Jakub Ambroziak (SP 5, kat. 73 kg), Krzysztof Jurek (SP w Woli Zaradzyńskiej, kat. 85 kg).

Drugie miejsca na podium zajęli: Marcin Boniecki (SP 9, kat. 38 kg), Aleksander Rogalewicz (SP 13, kat. 42 kg), Sebastian Dawicki (SP w Ksawerowie, kat. 47 kg).

Brązy wywalczyli: Patryk Walkowiak (SP 5, kat. 32 kg), Bartosz Ogiński (SP13, kat. 35 kg), Błażej Łagowski (SP 9, kat. 42 kg), Szymon Piotrowski (SP13, kat. 66 kg)

Był to IV turniej młodzieży szkolnej. Za sezon 2011/12 zawodnicy z SP 5 zajęli 2. miejsce w klasyfikacji generalnej.

W turnieju kadetów wystartowało 8 zawodników PTC, dla których był to ostatni sprawdzian przed finałami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Myślenicach. Pierwsze miejsce zajął Dawid Grobelny (kat. 76 kg), drudzy byli Adrian Przerywacz (kat. 42 kg), Michał Kędzia (kat. 58 kg) i Tomasz Cywiński (kat. 69 kg), a trzeci Miłosz Krysiak (kat. 100 kg).